Семінар на базі Дубенського МУВГ

В рамках проведення виїзних лабораторно – практичних занять зі студентами НУВГП на виробничих об'єктах Дубенського міжрайонного управління водного господарства, викладачами кафедри гідроінформатики спільно з працівниками Дубенського МУВГ провели семінар "Історія та перспективи розвитку водного господарства на дубенщині". Був продемонстрований документальний фільм про історію та основі завдання, які ставились перед водниками Дубенського МУВГ. В процесі обговорення виявлені основні водогосподарські проблеми регіону (Дубенський, Демидівський, Здолбунівський, Млинівський, Острозький та Радивилівський райони), можливі перспективи розвитку. Напрацьовувались можливі напрямки подальшої співпраці між НУВГП та Дубенським МУВГ.