Розширене засідання кафедри природооблаштування та гідромеліорацій,

Розширене засідання кафедри  природооблаштування та гідромеліорацій,

11 квітня 2017 р. відбулося розширене засідання кафедри природооблаштування та гідромеліорацій, на якому було розглянуто дисертаційну роботу Чарного Дмитра Володимировича на тему «Розвиток теоретичних основ і технологій очистки природних вод в системах сільськогосподарського водопостачання». Робота представлену на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 06.01.02 – сільськогосподарські меліорації (технічні науки).

Науковий консультант – доктор технічних наук, професор Хоружий Петро Данилович.

У засіданні кафедри прийняли участь провідні фахівці та науковці з інших кафедр: професори Хлапук М.М., Ткачук О.А., Ковальчук В.А., Стефанишин Д.В., Ткачук М.М., Волкова Л.А., доценти Сівак В.М., Шинкарук Л.А., Квартенко О.М., Мартинов С.Ю., Романюк І.В. та інші.