Розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Гідромеліорація»

Сьогодні, 16 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Гідромеліорація» напряму «Гідротехніка (водні ресурси)» галузі знань «Будівництво та архітектура». Дана олімпіада проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році»

В цьому році в олімпіаді приймають участь команди з пяти  ВНЗ України. Зокрема, окрім команди господарів з Національного університету водного господарства та природокористування, приїхали команди з:

• Львівського національного аграрного університету (землевпорядний факультет) (м. Львів)
  • Одеської державної академії будівництва та архітектури (факультет гідротехнічного та транспортного будівництва) (м. Одеса)
  • Херсонського державного аграрного університету (факультет водного господарства, будівництва та землеустрою) (м. Херсон)
  • Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету (факультет водогосподарської інженерії та екології) (м. Дніпро)

Сьогодні команди пройшли першу частину випробувань – тестування, яке дозволяє виявити рівень знань команд з основних предметів. Назавтра заплановані практична частина, під час якої будуть вирішуватись конкретні практичні завдання, які відповідають напряму «Гідротехніка (водні ресурси)».

Заплановані цікаві екскурсії, зокрема гості відвідають наші лабораторні комплекси.