Розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 192

Сьогодні, 16 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» галузі знань «Будівництво та архітектура». Дана олімпіада проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. №1572  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році»

В цьому році в олімпіаді приймають участь команди з чотирьох ЗВО України. Зокрема, окрім команди господарів з Національного університету водного господарства та природокористування, приїхали команди з:

• Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів);
  • Львівського національного аграрного університету (м. Львів);
  • ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет"

Сьогодні команди пройшли першу частину випробувань – тестування, яке дозволяє виявити рівень знань команд з основних предметів. Назавтра заплановані практична частина, під час якої будуть вирішуватись конкретні практичні завдання.

Також заплановані цікаві екскурсії, зокрема гості відвідають наші лабораторні комплекси.