Результати Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Результати Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

15-17 травня 2019 року на базі кафедри водної інженерії та водних технологій ННІВГП  відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». В цьому році в олімпіаді приймали  участь команди з семи  закладів вищої освіти України:

  • · Національного університету водного господарства та природокористування;
  • · Національного університету «Львівська політехніка»;
  • · Дніпровського державного аграрно-економічного  університету;
  • · Львівського національного аграрного університету ;
  • · ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»;
  • · Харківського національного університету будівництва та архітектури;
  • · Одеської державної академії будівництва та архітектури.

В перший день олімпіади - 15 травня відбулось урочисте відкриття олімпіади, після якого команди-учасники брали участь у  1-му турі -  з теоретичної підготовки зі спеціальності  «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Закінчився перший день екскурсією по лабораторному комплексу  кафедри водної інженерії та водних технологій.

У другий та третій  день олімпіади – 16 та 17 травня  відбувся 2 тур який полягав у практичному  вирішенні практичних завдань  з гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій, після чого студенти-учасники ознайомились з нашим містом та відвідали музей  бурштину, а також ознайомились з лабораторним комплексом  кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки.

На урочистому закритті ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади переможців привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи В.С. Сорока,  нагородивши їх дипломами та цінними подарунками.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади стали :

  • 1 місце - Дем’янчук Вікторія(4 курс ННІВГП, Національний університету водного господарства та природокористування);
  • 2 місце - Стрепетова Христина (Дніпровський державний аграрно-економічний  університет);
  • 3 місце – Шаталов Анатолій (ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет");

В командному заліку 1 місце  здобула команда НУВГП, яка складалась із студентів 4 курсу ННІВГП: Дем’янчук Вікторії, Домащук Лідії та Жакун Інни .

Кропивко С.М., к.т.н., доцент кафедри водної інженерії та водних технологій



назад