Результати І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

У ННІ водного господарства та природооблаштування проведено І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

В олімпіаді взяло участь 29 студентів, зокрема, 11 студентів групи ГВР-42, 3 студента групи ГВР-41, 9 студентів групи ВІВТ-51м та 6 студентів групи ГТБ-41.
Тестові завдання включали питання з таких дисциплін: «Гідравліка», «Інженерні меліорації», «Гідротехнічні споруди», «Експлуатація водогосподарських об’єктів», «Охорона праці».
Щиро вітаємо переможців олімпіади:

• 1 місце – Дем’янчук Вікторія Валеріївна, 4 курс, ГВР-42, «Гідротехніка (водні ресурси)»,
  • 2 місце – Домащук Лідія Віталіївна, 4 курс, ГВР-42, «Гідротехніка (водні ресурси)»,
  • 2 місце – Назарук Андрій Миколайович, 4 курс, ГВР-42, «Гідротехніка (водні ресурси)»,
  • 3 місце – Жакун Інна Григорівна, 4 курс, ГВР-42, «Гідротехніка (водні ресурси)»,
  • 3 місце – Косинська Іванна Єдуардівна, 4 курс, ГТБ-41, «Гідротехнічне будівництво».

Відповідно до наказу Міністерства освіти України № 1313 від 28.11.2018 року 15-17 травня 2019 року у на базі нашого університету відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».
Бажаємо успіху всім учасникам!!!