Рейтингування студентів ННІВГП зима 2019_2020 нр

Рейтингування студентів ННІВГП зима 2019_2020 нр

1 курс:

  Середня успішність

Додатковий бал

не може перевищувати 

10% від успішності

Рейтинг

Географія

 
     
(групи: ГФ-11)  
2 Дімітров Сергій Сергійович ГФ-11 89,75 6 95,75
3 Мельничук Марія Петрівна ГФ-11 87,13 8 95,13
1 Гаврон Анна Ігорівна ГФ-11 91,63 1 92,63
4 Кашперський Ярослав Романович ГФ-11 78 0 78
           
           
           

Гідроенергетика

   
(групи: ГЕ-11)    
1 Ордатій Ярослав Геннадійович ГЕ-11 77,14 5 82,14
           
(групи: , ГЕ-11інт)    
2 Калашніков Юрій Васильович ГЕ-11інт 76,67 0 76,67
3 Бендюг Михайло Сергійович ГЕ-11інт 68,78 1 69,78
4 Бородкін Дмитро Васильович ГЕ-11інт 67 0 67
5 Леонтюк Віталій Володимирович ГЕ-11інт 64,67 0 64,67
           

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

   
(групи: ГБВВ-11)    
           
1 Бабак Валентина Михайлівна ГБВВ-11 83,63 7 90,63
2 Зубач Назар Ігорович ГБВВ-11 83,25 2 85,25
3 Вишневський Іван Васильович ГБВВ-11 78,25 6 84,25
4 Петелько Євген Вікторович ГБВВ-11 77 5 82
5 Казван Віталій Віталійович ГБВВ-11 75,13 5 80,13
6 Гайдусь Микола Олександрович ГБВВ-11 74,38 5 79,38
8 Крисюк Тарас Михайлович ГБВВ-11 70,75 5 75,75
7 Антонюк Юрій Володимирович ГБВВ-11 72,63 3 75,63
9 Бескровний Євгеній Сергійович ГБВВ-11 65 0 65
           
(групи: БВІТ-11інт)    
1 Шкатула Марина Ігорівна БВІТ11інт 86,5 8,65 95,15
2 Маєвський Віталій Валерійович БВІТ-11інт 70,63 0 70,63
3 Тимощук Владислав Валерійович БВІТ-11інт 66,14 0 66,14
4 Савчук Владислав Олександрович БВІТ-11інт 49,25 0 49,25
5 Ткачук Олександр Вікторович БВІТ-11інт 28 0 28
           
           

Науки про Землю

   
(групи: Г-11)    
1 Радько Вадим Михайлович Г-11 82,88 2 84,88
2 Коблюк Вадим Анатолійович Г-11 79,38 5 84,38
3 Власюк Ярослав Володимирович Г-11 79,75 2 81,75
4 Боровський Андрій Петрович Г-11 71,38 1 72,38
5 Кужель Роман Сергійович Г-11 66,38 2 68,38
           
(групи: Г-11інт)      
1 Пєтрашевскі Петро-Павло Мечиславович Г-11інт 70,56 0 70,56
2 Михалюк Богдан Богданович Г-11інт 66,44 0 66,44
           

Теплоенергетика

   
(групи: ТЕ-11, )    
1 Трачук Антон Олександрович ТЕ-11 84,71 4 88,71
2 Коротчук Олексій Олександрович ТЕ-11 67,57 3 70,57
           
  ТЕ-11інт        
3 Больбан Дмитро Альбертович ТЕ-11інт 29,13 0 29,13
           

2 курс:

   

Географія

   
(групи: ГФ-21)    
1 Новікова Іванна Вікторівна ГФ-21 91,25 7 98,25
2 Кравченко Тетяна Володимирівна ГФ-21 90,13 8 98,13
3 Мельничук Тарас Андрійович ГФ-21 69,75 0 69,75
4 Кляпко Вадим Васильович ГФ-21 66,88 0 66,88
5 Чорноволик Станіслав Вадимович ГФ-21 53,13 0 53,13
        0 0
           
           

Гідроенергетика (бакалавр)

   
(групи: ГЕ-21)    
2 Пінчук Роман Васильович ГЕ-21 76,29 2 78,29
1 Семенов Дмитро Сергійович ГЕ-21 76,43 0 76,43
3 Малейчик Володимир Васильович ГЕ-21 63,14 3 66,14
4 Шевчук Денис Юрійович ГЕ-21 59,71 0 59,71
5 Козак Віталій Юрійович ГЕ-21 49,86 2 51,86
           

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

   
(групи: БВІТ-21інт, ГБВВ-21, ГТБ-21інт)    
4 Корсюк Роман Олександрович ГБВВ-21 92 9,2 101,2
1 Ващук Наталія Анатоліївна ГБВВ-21 88,43 5 93,43
2 Руднічок Микола Михайлович ГБВВ-21 83,43 3 86,43
3 Білоголовко Дмитро Романович ГБВВ-21 82,14 3 85,14
5 Малухін Стас Романович ГБВВ-21 71,71 0 71,71
6 Коник Вадим Анатолійович ГБВВ-21 66,86 3 69,86
7 Абрамович Тарас Вікторович ГБВВ-21 66,14 2 68,14
8 Ткач Андрій Ігорович ГБВВ-21 66,14 0 66,14
9 Загрубський Данило Віталійович ГБВВ-21 60,29 0 60,29
10 Гоцуєнко Олександр Вікторович ГБВВ-21 44,71 0 44,71
11 Свірик Олександр Миколайович ГБВВ-21 41,57 0 41,57
12 Корольчук Ольга Володимирівна ГБВВ-21 12,33 0 12,33
13 Пехотін Богдан Васильович ГТБ-21інт 10,29 0 10,29
16 Мельник Дмитро Андрійович БВІТ-21інт 8,286 0,829 9,1146
14 Ніколайчук Андрій Вікторович ГТБ-21інт 9 0 9
15 Терещук Віктор Юрійович ГТБ-21інт 9 0 9
           

Науки про Землю

   
(групи: Г-21)    
1 Вознюк Ольга Віталіївна Г-21 93,63 2 95,63
3 Гуменюк Олександр Віталійович Г-21 85,25 8,525 93,775
2 Драганчук Артем Ігорович Г-21 86,63 0 86,63
4 Якубець Микола Тарасович Г-21 80,63 4 84,63
5 Таранко Микола Володимирович Г-21 79,13 2 81,13
6 Морозюк Володимир Сергійович Г-21 59,63 0 59,63
7 Гаврилюк Катерина Валентинівна Г-21 37 0 37
           
           

Теплоенергетика

   
1 Гуда Владислав Васильович ТЕ-21 82,67 0 82,67
2 Шевчук Олександр Ярославович ТЕ-21 72,17 2 74,17
3 Пташнюк Богдан Віталійович ТЕ-21 66,33 0 66,33
4 Михальчук Максим Євгенійович ТЕ-21 56 0 56
           
   
3 курс:    

Гідроенергетика (бакалавр)

   
(групи: ГЕ-31)    
1 Прадун Олександр Миколайович ГЕ-31 91,5 0 91,5
2 Колесник Валентин Іванович ГЕ-31 85,5 0 85,5
3 Грабовська Катерина Юріївна ГЕ-31 85,5 0 85,5
4 Антонюк Сергій Сергійович ГЕ-31 82,5 3 85,5
5 Мишкало Тетяна Іванівна ГЕ-31 84,88 0 84,88
6 Сульжик Віктор Іванович ГЕ-31 82,38 0 82,38
7 Білецька Юлія Леонідівна ГЕ-31 79,38 3 82,38
8 Коростіль Олександра Анатоліївна ГЕ-31 82,13 0 82,13
9 Бойчук Владислав Миколайович ГЕ-31 80 0 80
10 Чикалюк Максим Васильович ГЕ-31 77,88 0 77,88
11 Шунькевич Віталій Миколайович ГЕ-31 76,13 0 76,13
12 Кравчук Іван Анатолійович ГЕ-31 74,75 0 74,75
13 Цикун Анна Олексіївна ГЕ-31 73,38 0 73,38
14 Чернецький Роман Ігорович ГЕ-31 68 0 68
15 Бойчук Артем Миколайович ГЕ-31 54,63 0 54,63
16 Олекса Олександр Андрійович ГЕ-31 53 0 53
17 Буткевич Ганна Петрівна ГЕ-31 25,43 0 25,43
18 Янковська Дар`я Едуардівна ГЕ-31 16,83 0 16,83
19 Демчук Ігор Ігорович ГЕ-31 16,43 0 16,43
20 Плотніков Олександр Вікторович ГЕ-31 12,29 0 12,29
21 Кузьмич Степан Андрійович ГЕ-31 8 0 8
22 Руденко Назар Миколайович ГЕ-31 8 0 8
23 Цюрик Богдан Васильович ГЕ-31 6,833 0 6,833
           

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

   
(групи: ВІТ-31, ГІ-31, ГТБ-31)    
1 Новачок Аліна Романівна ГІ-31 92,57 9 101,57
2 Крижановський Едуард Андрійович ВІТ-31 88,13 0 88,13
3 Черепов Андрій Павлович ВІТ-31 85,5 0 85,5
4 Копієвський Вадим Володимирович ВІТ-31 77,13 1 78,13
5 Терентьєв Дмитро Андрійович ВІТ-31 74,75 1 75,75
6 Луцик Ілля Євгенійович ГТБ-31 63,13 0 63,13
7 Токар Вероніка Вікторівна ГТБ-31 60,56 0 60,56
8 Мосур Юрій Олександрович ГТБ-31 7,75 0 7,75
           

Науки про Земля (Геологія) (бакалавр)

   
(групи: Г-31)    
1 Редька Надія Петрівна Г-31 90,11 2 92,11
2 Гусак Валентин Валерійович Г-31 84,00 0 84,00
3 Кошман Оксана Юріївна Г-31 81,44 0 81,44
4 Мовчун Роман Борисович Г-31 72,11 0 72,11
5 Мельничук Владислав Віталійович Г-31 67,11 3 70,11
6 Меснікович Олексій Геннадійович Г-31 67,11 0 67,11
           
           
           

Теплоенергетика

   
(групи: ТЕ-31)    
1 Акимова Інна Сергіївна ТЕ-31 94 4 98
2 Дем`янович Зоряна Володимирівна ТЕ-31 85,57 0 85,57
3 Мельник Іванна Андріївна ТЕ-31 83,43 2 85,43
5 Фасон Олександр Валерійович ТЕ-31 80,14 2 82,14
4 Мельничук Владислав Анатолійович ТЕ-31 81,71 0 81,71
6 Захарко Андрій Юрійович ТЕ-31 78,43 0 78,43
7 Босик Богдан Михайлович ТЕ-31 73,86 0 73,86
8 Снопок Іванна Віталіївна ТЕ-31 72,2 0 72,2
9 Кошмак Ростислав Михайлович ТЕ-31 70,86 0 70,86
10 Манелюк Марк Михайлович ТЕ-31 66 0 66
11 Радчук Владислав Віталійович ТЕ-31 65,29 0 65,29
13 Герасімов Віталій Олександрович ТЕ-31 61,14 3 64,14
12 Самохович Андрій Сергійович ТЕ-31 63,57 0 63,57
14 Синявський Андрій Олексійович ТЕ-31 30,8 0 30,8
15 Галютін Євгеній Олександрович ТЕ-31 7,75 0 7,75
           

4 курс:

   

Будівництво та цивільна інженерія

   
(групи: ВГПБ-41, ГМ-41, ГТБ-41, РВОВР-41)    
1 Котоуч Андрій Володимирович ГМ-41 87,5 0 87,50
2 Ковальчук Анна Андріївна ГМ-41 83,33 0 83,33
4 Ворон Віктор Валентинович ГТБ-41 83 0 83,00
3 Гарний Ілля Павлович ГМ-41 74 2 76,00
5 Чопик Софія Валентинівна ГМ-41 70,11 0 70,11
6 Самков Віктор Васильович ГМ-41 62 2 64,00
7 Рошканюк Іван Петрович ГМ-41 56,75 0 56,75
8 Шур Дмитро Віталійович РВОВР-41 24,5 2 26,50
9 Яворський Максим Владиславович ВГПБ-41 16,89 0 16,89
           

Гідроенергетика (бакалавр)

   
(групи: ГЕ-41)    
1 Стахнюк Микола Миколайович ГЕ-41 88,5 0 88,5
2 Михайлов Іван Юрійович ГЕ-41 83,3 0 83,3
3 Горпишин Олександр Володимирович ГЕ-41 73,1 3 76,1
5 Борисюк Анатолій Сергійович ГЕ-41 75,4 0 75,4
4 Іллюк Олександр Миколайович ГЕ-41 72,6 0 72,6
6 Костюк Марта Миколаївна ГЕ-41 66,1 2 68,1
7 Бабак Олена Михайлівна ГЕ-41 65,9 0 65,9
8 Кишман Ірина Вікторівна ГЕ-41 65,5 0 65,5
9 Пишук Максим Сергійович ГЕ-41 63,1 0 63,1
10 Миколаюк Богдан Миколайович ГЕ-41 62,2 0 62,2
11 Павлюк Михайло Леонідович ГЕ-41 60,8 0 60,8
12 Возняк Богдан Олександрович ГЕ-41 52,6 2 54,6
13 Шпичак Павло Олександрович ГЕ-41 28,13 0 28,13
14 Кисіль Сергій Володимирович ГЕ-41 25,78 0 25,78
           

Науки про Земля (Геологія) (бакалавр)

   
(групи: Г-41)    
1 Галагуз Інна Олегівна Г-41 93 2 95
2 Пестременко Борис Ігорович Г-41 64 0 64
3 Бойчук Олександр Анатолійович Г-41 53,63 0 53,63
           

Теплоенергетика

   
(групи: ТЕ-41)    
1 Муляр Віра Григорівна ТЕ-41 93,86 9,386 103,246
2 Антонюк Владислав Володимирович ТЕ-41 93 9,3 102,3
3 Дяк Ірина Сергіївна ТЕ-41 90 9 99
5 Калабський Володимир Михайлович ТЕ-41 74,67 5 79,67
4 Довгополюк Михайло Миколайович ТЕ-41 77,14 0 77,14
6 Мохнар Микола Васильович ТЕ-41 10,2 0 10,2
7 Кравчук Денис Леонідович ТЕ-41 2,75 0 2,75
           

5 курс:

   

Гідроенергетика (магістр)

   
(групи: ГЕ-51м)    
2 Наглюк Юлія Сергіївна ГЕ-51м 95,8 9,58 105,38
1 Михайлова Валерія Максимівна ГЕ-51м 96,1 0 96,1
6 Гомон Владислав Володимирович ГЕ-51м 94,1 2 96,1
3 Гаврилович Антоніна Володимирівна ГЕ-51м 95,4 0 95,4
8 Янчура Микола Олександрович ГЕ-51м 92,3 3 95,3
4 Венцурик Оксана Василівна ГЕ-51м 94,5 0 94,5
5 Шевчук Наталія Володимирівна ГЕ-51м 94,2 0 94,2
7 Яремчук Марія Василівна ГЕ-51м 94,1 0 94,1
9 Андросов Дмитро Віталійович ГЕ-51м 90,4 0 90,4
10 Приходько Андрій Вікторович ГЕ-51м 84,5 5 89,5
11 Бажура Юрій Іванович ГЕ-51м 80,8 8,08 88,88
12 Петяк Роман Михайлович ГЕ-51м 78,9 0 78,9
13 Федорчук Владислав Вікторович ГЕ-51м 73,9 0 73,9
14 Кухар Сергій Олександрович ГЕ-51м 72,3 0 72,3
15 Вознюк Вадим Костянтинович ГЕ-51м 71,2 0 71,2
16 Гнатюк Юрій Олександрович ГЕ-51м 69,2 0 69,2
17 Ткачук Катерина Сергіівна ГЕ-51м 68,4 0 68,4
18 Денисюк Максим Миколайович ГЕ-51м 61,11 0 61,11
19 Кравчук Сергій Миколайович ГЕ-51м 53,4 0 53,4
           
           

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

   
(групи: ВІВТ-51м, ГІ-52м, ГТБ-53м)    
1 Марців Іванна Едуардівна ГТБ-53м 94 2 96
2 Савчук Наталія Володимирівна ВІВТ-51м 92,3 0 92,3
3 Нікітюк Дар‘я Ігорівна ВІВТ-51м 90,5 0 90,5
6 Домащук Лідія Віталіївна ГІ-52м 83,7 2 85,7
4 Дем`янчук Вікторія Валеріївна ГІ-52м 85,5 0 85,5
5 Мірко Роман Володимирович ГТБ-53м 85,1 0 85,1
           

Теплоенергетика

   
(групи: ТЕм-51)    
1 Мацерук Леонід Леонідович ТЕм-51 74,25 0 74,25
2 Рокунець Дмитро Сергійович ТЕм-51 72,88 0 72,88
3 Сільчук Богдан Юрійович ТЕм-51 71,88 0 71,88
4 Купчик Андрій Васильович ТЕм-51 67,5 0 67,5
5 Ковальчук Сергій Миколайович ТЕм-51 59,75 0 59,75
6 Примачок Тетяна Ігорівна ТЕм-51 53,75 0 53,75
7 Ігнатьєв Борис Олексійович ТЕм-51 46,63 0 46,63
8 Мандич Роман Миколайович ТЕм-51 33,38 0 33,38
9 Голуб Владислав Русланович ТЕм-51 18 1,8 19,8
10 Чикерда Владислав Сергійович ТЕм-51 16,29 0 16,29


назад