Рейтинг балів студентів ННІ ВГП за перший семестр 2020-21 нр

Рейтинг балів студентів ННІ ВГП за перший семестр 2020-21 нр

Рейтинг балів студентів ННІ ВГП за перший семестр 2020-21 н.р.

№ з/п

Студент

Група

Середня

успішність

Додатковий бал, який

не перевищує 10%

від успішності

Рейтинг

 

1 курс:

 

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

 

група ГФ-11:

 

 

 

 

1

Гузюк Анастасія Павлівна

ГФ-11

87,75

1

88,75

2

Боришкевич Валерія Сергіївна

ГФ-11

82,5

3

85,5

3

Федорчук Андрій Валерійович

ГФ-11

84,75

 

84,75

4

Богомаз Наталія Олексіївна

ГФ-11

37,38

 

37,38

 

 

 

 

 

 

 

Гідроенергетика

       

 

група ГЕ-11:

 

 

 

 

1

Панкевич Максим Вадимович

ГЕ-11

81,75

3

84,75

2

Цюх Станіслав Олександрович

ГЕ-11

78,25

 

78,25

 

 

 

група ГЕ-11інт:

       

1

Мазнюк Андрій Юрійович

ГЕ-11інт

57

 

57

2

Калюжний Богдан Вікторович

ГЕ-11інт

21,86

2

23,86

3

Романовський Олександр Михайлович

ГЕ-11інт

20,63

2

22,63

 

 

 

 

 

 

 

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

 

група ГБВВ-11:

       

1

Буднік Артем Вікторович

ГБВВ-11

91

2

93

2

Квадрович Оксана Романівна

ГБВВ-11

90

 

90

3

Якобчук Яна Павлівна

ГБВВ-11

82

4

86

4

Тимонін Андрій Ігорович

ГБВВ-11

81,38

1

82,38

5

Шмаграй Станіслав Олександрович

ГБВВ-11

77,5

1

78,5

6

Колтунов Богдан Сергійович

ГБВВ-11

71

7

78

7

Лукащук Дмитро Валерійович

ГБВВ-11

69,13

3

72,13

8

Шкуратюк Іван Олегович

ГБВВ-11

68,63

 

68,63

9

Систук Михайло Юрійович

ГБВВ-11

67,25

1

68,25

 

 

 

 

 

 

 

група ГБВІ-11інт:

       

1

Герасімов Олександр Євгенійович

ГБВІ-11інт

75,8

7,58

83,38

2

Круль Владислав Вікторович

ГБВІ-11інт

43,7

 

43,7

3

Булавін Владислав Сергійович

ГБВІ-11інт

41,4

 

41,4

4

Ревчук Роман Валнрійович

ГБВІ-11інт

29,33

 

29,33

5

Червук Василь Валерійович

ГБВІ-11інт

20,63

 

20,63

 

 

 

 

 

 

 

Науки про Землю

 

 

 

 

 

група Г-11:

       

1

Мошняга Владислав Олегович

Г-11

79,38

3

82,38

2

Бабенко Павло Олександрович

Г-11

76,38

2

78,38

3

Козел Наталія Андріївна

Г-11

72,38

 

72,38

 

 

 

 

 

 

 

Теплоенергетика

 

 

 

 

 

група ТЕ-11:

       

1

Душнюк Ольга Олександрівна

ТЕ-11

80

2

82

2

Чупринський Андрій Олександрович

ТЕ-11

69,57

1

70,57

 

 

 

 

 

 

 

2 курс:

 

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

 

група ГФ-21:

       

1

Гаврон Анна Ігорівна

ГФ-21

90,5

 

90,5

2

Мельничук Марія Петрівна

ГФ-21

77,5

7,75

85,25

3

ДімітровСергій Сергійович

ГФ-21

68,63

3

71,63

4

Кашперський Ярослав Романович

ГФ-21

70,13

 

70,13

 

 

 

 

 

 

 

Гідроенергетика

 

 

 

 

 

група ГЕ-21:

       

1

Ордатій Ярослав Геннадійович

ГЕ-21

75,13

3

78,13

           

 

група ГЕ-21 інт:

 

 

 

 

1

Калашніков Юрій Васильович

ГЕ-21інт

75,71

 

75,71

2

Бендюг Михайло Сергійович

ГЕ-21інт

72,43

 

72,43

3

Леонтюк Віталій Володимирович

ГЕ-21інт

67,29

 

67,29

4

Бородкін Дмитро Васильович

ГЕ-21інт

67,14

 

67,14

 

 

 

 

 

 

 

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

 

 

група ГБВВ-21:

       

1

Казван Віталій Віталійович

ГБВВ-21

80

6

86

2

Бабак Валентина Михайлівна

ГБВВ-21

80,75

5

85,75

3

Зубач Назар Ігорович

ГБВВ-21

80,38

 

80,38

4

Гайдусь Микола Олександрович

ГБВВ-21

75

3

78

5

Антонюк Юрій Володимирович

ГБВВ-21

77,13

 

77,13

6

Петелько Євген Вікторович

ГБВВ-21

72

3

75

7

Крисюк Тарас Михайлович

ГБВВ-21

65,88

3

68,88

8

Вишневський Іван Васильович

ГБВВ-21

65

 

65

 

 

 

 

 

 

 

група БВІТ-21інт:

       

1

Шкатула Марина Ігорівна

БВІТ-21інт

91,22

9,12

100,34

2

Савчук Владислав Олександрович

БВІТ-21інт

24,75

 

24,75

3

Тимощук Владислав Валерійович

БВІТ-21інт

10,86

 

10,86

4

Маєвський Віталій Валерійович

БВІТ-21інт

10,86

 

10,86

5

Ткачук Олександр Вікторович

БВІТ-21інт

10,67

 

10,67

 

 

 

 

 

 

 

Науки про Землю

 

 

 

 

 

група Г-21:

       

1

Коблюк Вадим Анатолійович

Г-21

85,63

3

88,63

2

Власюк Ярослав Володимирович

Г-21

83,63

2

85,63

3

Радько Вадим Михайлович

Г-21

78,13

2

80,13

4

БоровськийАндрій Петрович

Г-21

70,13

 

70,13

5

Кужель Роман Сергійович

Г-21

62,5

 

62,5

 

 

 

 

 

 

 

група Г-21інт:

       

1

Пєтрашевскі Петро-Павло Мечиславович

Г-21інт

65,83

 

65,83

2

Михалюк Богдан Богданович

Г-21інт

62,5

 

62,5

 

 

 

 

 

 

 

Теплоенергетика

 

 

 

 

 

група ТЕ-21:

       

1

Коротчук Олексій Олександрович

ТЕ-21

77,17

 

77,17

2

Трачук Антон Олександрович

ТЕ-21

71,17

2

73,17

 

 

 

 

 

 

 

група ТЕ-21інт:

       

1

Больбан Дмитро Альбертович

ТЕ-21інт

75

 

75

           

 

Географія

 

 

 

 

 

група ГФ-31:

 

 

 

 

1

Кравченко Тетяна Володимирівна

ГФ-31

93,11

5

98,11

2

Новікова Іванна Вікторівна

ГФ-31

93,11

4

97,11

3

Мельничук Тарас Андрійович

ГФ-31

63,89

 

63,89

4

Кляпко Вадим Васильович

ГФ-31

61,67

 

61,67

5

Чорноволик Станіслав Вадимович

ГФ-31

35,38

 

35,38

 

 

 

 

 

 

 

Гідроенергетика

 

 

 

 

 

група ГЕ-31:

       

1

Пінчук Роман Васильович

ГЕ-31

84

2

86

2

Малейчик Володимир Васильович

ГЕ-31

53,13

3

56,13

3

Семенов Дмитро Сергійович

ГЕ-31

54,88

 

54,88

4

Шевчук Денис Юрійович

ГЕ-31

46,75

 

46,75

5

Козак Віталій Юрійович

ГЕ-31

21,57

 

21,57

 

 

 

 

 

 

 

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

 

 

групи ГТБ-31, ВІВТ-31, ГІ-31:

       

1

Корсюк Роман Олександрович

ГТБ-31

94,5

9,45

103,95

2

Ващук Наталія Анатоліївна

ГТБ-31

87

3

90

3

Руднічок Микола Михайлович

ВІВТ-31

84,88

3

87,88

4

Малухін Стас Романович

ГІ-31

81,88

 

81,88

5

Білоголовко Дмитро Романович

ВІВТ-31

75,25

3

78,25

6

Загрубський Данило Віталійович

ГТБ-31

68,88

 

68,88

7

Ткач Андрій Ігорович

ВІВТ-31

68,63

 

68,63

8

Абрамович Тарас Вікторович

ВІВТ-31

64,63

 

64,63

9

Коник Вадим Анатолійович

ВІВТ-31

58,38

 

58,38

10

Гоцуєнко Олександр Вікторович

ГІ-31

31,83

 

31,83

11

Свірик Олександр Миколайович

ГІ-31

29,17

 

29,17

12

Корольчук Ольга Володимирівна

ГТБ-31

17,4

 

17,4

 

 

       
 

Науки про Землю

       
 

група Г-31:

       

1

Вознюк Ольга Віталіївна

Г-31

91,67

2

93,67

2

Гуменюк Олександр Віталійович

Г-31

84,67

8,46

93,13

3

Драганчук Артем Ігорович

Г-31

87,33

 

87,33

4

Якубець Микола Тарасович

Г-31

81,22

6

87,22

5

Таранко Микола Володимирович

Г-31

79,89

2

81,89

6

Гаврилюк Катерина Валентинівна

Г-31

42,44

 

42,44

7

Морозюк Володимир Сергійович

Г-31

4,429

 

4,429

 

 

 

     
 

Теплоенергетика

 

     
 

група ТЕ-31:

       

1

Гуда Владислав Васильович

ТЕ-31

77,71

 

77,71

2

Шевчук Олександр Ярославович

ТЕ-31

58,13

2

60,13

3

Пташнюк Богдан Віталійович

ТЕ-31

48,17

 

48,17

4

Михальчук Максим Євгенійович

ТЕ-31

1

 

1

 

 

       
 

4 курс:

       
 

Гідроенергетика

       
 

група ГЕ-41:

       

1

Мишкало Тетяна Іванівна

ГЕ-41

90,1

 

90,1

2

Грабовська Катерина Юріївна

ГЕ-41

89,5

 

89,5

3

Колесник Валентин Іванович

ГЕ-41

89

 

89

4

Антонюк Сергій Сергійович

ГЕ-41

87,7

 

87,7

5

Прадун Олександр Миколайович

ГЕ-41

83

 

83

6

Кравчук Іван Анатолійович

ГЕ-41

77,1

3

80,1

7

Чикалюк Максим Васильович

ГЕ-41

77,9

 

77,9

8

Коростіль Олександра Анатоліївна

ГЕ-41

76,4

 

76,4

9

Білецька Юлія Леонідівна

ГЕ-41

73,7

2

75,7

10

Шунькевич Віталій Миколайович

ГЕ-41

74,8

 

74,8

11

Бойчук Владислав Миколайович

ГЕ-41

74,7

 

74,7

12

Чернецький Роман Ігорович

ГЕ-41

65

 

65

13

Бойчук Артем Миколайович

ГЕ-41

57,8

 

57,8

14

Олекса Олександр Андрійович

ГЕ-41

56,9

 

56,9

15

Кузьмич Степан Андрійович

ГЕ-41

41,78

 

41,78

16

Янковська Дар`я Едуардівна

ГЕ-41

39,5

 

39,5

17

Цикун Анна Олексіївна

ГЕ-41

38,5

 

38,5

18

Буткевич Ганна Петрівна

ГЕ-41

38,4

 

38,4

19

Сульжик Віктор Іванович

ГЕ-41

22,11

 

22,11

20

Демчук Ігор Ігорович

ГЕ-41

17,9

 

17,9

21

Плотніков Олександр Вікторович

ГЕ-41

15

 

15

 

 

       
 

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

 
 

групи ГТБ-41, ВІТ-41,ГІ-41:

       

1

Новачок Аліна Романівна

ГІ-41

95

9

104

2

Крижановський Едуард Андрійович

ВІТ-41

93,44

 

93,44

3

Черепов Андрій Павлович

ВІТ-41

92,67

 

92,67

4

Луцик Ілля Євгенійович

ГТБ-41

83,11

 

83,11

5

Копієвський Вадим Володимирович

ВІТ-41

68,67

 

68,67

6

Токар Вероніка Вікторівна

ГТБ-41

65,78

 

65,78

7

Терентьєв Дмитро Андрійович

ВІТ-41

64,44

 

64,44

8

Мосур Юрій Олександрович

ГТБ-41

29,67

 

29,67

 

 

       
 

Науки про Землю

       
 

група Г-41:

       

1

Редька Надія Петрівна

Г-41

91,56

2

93,56

2

Кошман Оксана Юріївна

Г-41

86,67

 

86,67

3

Гусак Валентин Валерійович

Г-41

85,22

 

85,22

4

Мовчун Роман Борисович

Г-41

57,67

 

57,67

5

Меснікович Олексій Геннадійович

Г-41

57,22

 

57,22

6

Мельничук Владислав Віталійович

Г-41

52,22

 

52,22

 

 

       
 

Теплоенергетика

       
 

група ТЕ-41:

       

1

Акимова Інна Сергіївна

ТЕ-41

93,43

2

95,43

2

Дем`янович Зоряна Володимирівна

ТЕ-41

93,71

 

93,71

3

Мельник Іванна Андріївна

ТЕ-41

91,14

 

91,14

4

Фасон Олександр Валерійович

ТЕ-41

85,14

2

87,14

5

Мельничук Владислав Анатолійович

ТЕ-41

85,57

 

85,57

6

Захарко Андрій Юрійович

ТЕ-41

76

 

76

7

Кошмак Ростислав Михайлович

ТЕ-41

76

 

76

8

Снопок Іванна Віталіївна

ТЕ-41

70,83

 

70,83

9

Манелюк Марк Михайлович

ТЕ-41

69,43

 

69,43

10

Радчук Владислав Віталійович

ТЕ-41

65

 

65

11

Герасімов Віталій Олександрович

ТЕ-41

59,71

3

62,71

12

Босик Богдан Михайлович

ТЕ-41

49,83

 

49,83

13

Самохович Андрій Сергійович

ТЕ-41

45,86

 

45,86

14

Синявський Андрій Олексійович

ТЕ-41

40,67

 

40,67

15

Галютін Євгеній Олександрович

ТЕ-41

34,14

 

34,14

16

Браценюк Анастасія Ростиславівна

ТЕ-41

10,5

 

10,5

           
 

5 курс:

       
 

Гідроенергетика

       
 

група ГЕ-51м:

       

1

Стахнюк Микол аМиколайович

ГЕ-51м

94,62

2

96,62

2

Шпичак Павло Олександрович

ГЕ-51м

92,62

 

92,62

3

Михайлов Іван Юрійович

ГЕ-51м

90,75

 

90,75

4

Горпишин Олександр Володимирович

ГЕ-51м

87,12

2

89,12

5

Семенов Ігор Ігорович

ГЕ-51м

79,12

 

79,12

6

Петрук Вікторія Миколаївна

ГЕ-51м

68,75

 

68,75

7

Гуляк Віталій Володимирович

ГЕ-51м

49,62

 

49,62

8

Форсюк Віктор Сергійович

ГЕ-51м

45,37

 

45,37

9

Пишук Максим Сергійович

ГЕ-51м

23,57

 

23,57

10

Павлюк Михайло Леонідович

ГЕ-51м

23,57

 

23,57

 

 

 

 

 

 

 

 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

 

групи ГТБ-51м, ВІВТ-51м, ГІ-51м:

 

 

 

1

Ворон Віктор Валентинович

ГТБ-51м

85,89

2

87,89

2

Ковальчук Анна Андріївна

ВІВТ-51м

82,11

2

84,11

3

Самков Віктор Васильович

ВІВТ-51м

41,6

 

41,6

4

Дмитрієв Владислав Дмитрович

ГІ-51м

16,56

 

16,56

5

Пехотін Богдан Васильович

ГТБ-51м

15,86

 

15,86

 

 

 

 

 

 

 

Теплоенергетика

 

 

 

 

 

група ТЕм-51:

 

 

 

 

1

Підлісна Віра Григорівна

ТЕм-51

88,43

2

90,43

2

Калабський Володимир Михайлович

ТЕм-51

62,43

 

62,43



назад