Профорієнтаційна робота в м.Одеса

Профорієнтаційна робота в Морехідному коледжі технічного флоту (м.Одеса)

В рамках профорієнтаційної роботи представник ННІВГП, доцент кафедри водогосподарської екології, гідрології та гідравліки Ігор Гопчак 10 грудня 2013 року провів агітаційно-інформаційну роботу серед курсантів 3-го та 4-го курсів Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії, які навчаються за спеціальністю «Будівництво гідротехнічних споруд» (освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»).

На зустрічі було детально роз'яснено особливості вступу та навчання в НУВГП, умови проживання в гуртожитках, а також надано вичерпні відповіді на всі запитання. Зокрема, враховуючи спеціальність, на якій навчаються курсанти, основні питання стосувалися можливості подальшого навчання в ННІВГП за напрямом "Гідротехнічне будівництво".

Під час зустрічі також було обговорено можливість навчання курсантів даної спеціальності за інтегрованими навчальними планами НУВГП із заступником начальника Морехідного Коледжу Технічного Флоту ОНМА по учбово-виробничій роботі Віктором Павловичем Курганним та головою циклової комісії «Будівництво гідротехнічних споруд» Лілією Миколаївною Косоговою.

P.S. Морехідний коледж був заснований в 1944 році під назвою "Одеський морський будівельний технікум" з метою підготовки техніків - судноводіїв - багермайстерів, техніків-механіків для роботи на судах днопоглиблювального флоту і техніків-гідротехнік для будівництва морських і річкових гідротехнічних споруд (Наказ Наркомові СРСР з будівництва №184 від 16 листопада 1944 роки.)