ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ННІВГП

В четвер 05.02.2015 р в актовій залі Рокитнівської ЗОШ No3 ступеня відбувся виїзний день відкритих дверей НУВГП. На зустрічі були запрошені учні 10 – 11 класів Рокитнівської ЗОШ No3, Рокитнівського НВК «Школи-ліцею», Рокитнівського НВК «Школи-гімназії», Томашгородського НВК «Школи-ліцею», Масевицької ЗОШ, Кисорицької ЗОШ.

Від університету на зустрічі виступали представники ННІ економіки та менеджменту, від ННІ водного господарства та природооблаштування виступив д.т.н., проф. Мельничук Віктор Григорович, завідувач кафедри інженерної геології та гідрогеології. Професор Мельничук В.Г. розповів про новий напрямок підготовки “Геологія” (професійне спрямування “Гідрогеологія”) який на даний час проходить ліцензування. Виступ викликав значне зацікавлення в учнів випускових класів, оскільки в Рокитнівському районі є такі підприємства як ТзОВ “Рокитнівський спецкар’єр”, Томашгородське кар’єроуправління АЗТУ, ТОВ „Томашгородський кар’єр „Розовий”, де в майбутньому зможуть працювати випускники напряму підготовки “Геологія”.

Адміністрація ННІВГП висловлює вдячність за високу організацію заходу начальнику відділу освіти Рокитнівської РДА Кузьмичу Михайлу Миколайовичу, головному спеціалісту Кибукевичу Василю Олексійовичу, директору Рокитнівської ЗОШ No3 Аксьоновій Світлані Андріївні, старшому викладачу кафедри менеджменту Клюсі Оксані Олександрівні.