Профорієнтація у навчальних закладах міста Новоград-Волинського Житомирської області

Інформація про виконану профорієнтаційну роботу.

З 18 по 19 вересня 2014 року викладачем кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Волком П.П. проведено агітаційно-інформаційну роботу серед учнів та їх батьків у навчальних закладах міста Новоград-Волинського Житомирської області .

Спочатку профорієнтація проводилася в ЗОШ №7 в актовій залі серед учнів та батьків 9-х та 11-х класів та в ЗОШ №2 для учнів випускових класів, всього близько 150 чоловік.

Учні та батьки були ознайомлені з історією університету, особливістю організації навчально-виховного процесу, перевагами навчання у НУВГП, надана інформацію про правила прийому та умови вступу.

Також присутні були поінформовані про відкриття в НУВГП нових спеціальностей, про зниження ціни на навчання, про можливості одночасного навчання в європейських навчальних закладах, про отримання українського диплома та диплома європейського зразка,про можливість отримати одночасно вищу технічну та вищу економічну освіту, про дистанційно-заочну форму навчання, кафедру військової підготовки.

Детально учні та батьки були ознайомлені про навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування (ННІВГП), напрями підготовки в ньому: «Гідротехніка (водні ресурси)», «Гідротехнічне будівництво», «Теплоенергетика» і «Гідроенергетика» та щодо вибору необхідних предметів ЗНО, які дадуть змогу їм вступати за обраним фахом.

Батьки випускників висловили зацікавленість в тому, щоб таку зустріч з остаточною більш детальною інформацією провести в березні-квітні наступного року.

Зав. кафедри природооблаштування та гідромеліорацій                                                               А.М. Рокочинський