Профорієнтація на факультеті

5 листопада 2013 року доцент кафедри Світлана Козішкурт в рамках профорієнтаційної роботт кафедри природооблаштування та гідромеліорацій провела агітаційно-інформаційну роботу серед учнів навчальних закладів м. Борзна Чернігівської області:

• загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської
  • гімназії імені Пантелеймона Куліша
  • спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів та курсів;
  • Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму.

Козішкурт С.М. ознайомила учнів з історією університету, особливістю організації навчально-виховного процесу, перевагами навчання у державному вищому навчальному закладі, надала інформацію про правила прийому та умови вступу.

Учні були поінформовані про відкриття в нашому університеті нових спеціальностей, про зниження ціни на навчання, про можливості одночасного навчання в європейських навчальних закладах, про отримання українського диплома та диплома європейського зразка, про дистанційно-заочну форму навчання, кафедру військової підготовки. Відповіла на інші питання. Звичайно, більш детально розповідала про специфіку навчання за напрямом підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)».

Керівництво навчальних закладів запросило презентувати наш університет на Ярмарку професій – 2014.