Профоріентація в Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму

01.03.2017 року відбулась зустріч представників Навчально-наукового водного господарства та природооблаштуванняНаціонального університету водного господарства та природокористування із студентами Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Серед виступаючих на заході був  заступник директора ННІВГП доцент Турченю В.О. та доценти кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Мендусь П.І. Волк П.П. Мендусь С.П.  Представники університету повідомили студентів про умови вступу до університету на базі ступеня «Молодший спеціаліст», напрями, спеціальності та особливості навчання в НУВГП, його потужний професорсько-викладацький склад та матеріально-технічну базу.

Студенти коледжу були активними, зацікавились отриманою інформацією та отримали відповіді на свої запитання. Присутнім були роздані інформаційні буклети про спеціальність 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології" Національного університету водного господарства та природокористування.