Привітання з нагоди Дня працівників водного господарства України

Привітання з нагоди Дня працівників водного господарства України

Щорічно, у першу неділю червня, своє професійне свято відзначають працівники водного господарства України. Це свято встановлено в Україні «…Ураховуючи вагомий внесок працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу у розвиток водного господарства і меліорації земель, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах…» згідно з Указом Президента України в 2003 році.

Вода є безцінним природним ресурсом і ми повинні берегти і раціонально користуватися нашими водними багатствами, адже ставленням до них визначається рівень цивілізованості та культури суспільства, його турбота про майбутнє. І саме завдяки професійності і відповідальності працівників водного господарства, їх нелегкій повсякденній праці в Україні реалізується державна політика в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Колектив навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування щиро вітає всіх працівників водного господарства України з їх професійним святом і бажає міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, оптимізму і сімейного добробуту, сил і надалі сумлінно служити обраній справі.назад