Привітання з нагоди дня меліоратора!

Привітання з нагоди дня меліоратора!

Шановні меліоратори!

 

Працівники навчально-наукового інституту водного господарства та природо облаштування щиро вітають Вас з нагоди професійного свята – Дня меліоратора!

    Своєю наполегливою працею Ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в галузі  охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків. 

   Вашою невтомною працею роками створювалось національне надбання - водогосподарсько-меліоративний комплекс, що є одним із найпотужніших у світі.

    Ваша невичерпна енергія, високий професіоналізм  направлені на забезпечення  стабільного функціонування економіки держави - запорука недопущення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, пов’язаних з їх забрудненням та шкідливою дією води.

   У цей святковий день висловлюємо впевненість у тому, що ваша самовіддана, наполеглива праця сприятимуть і в подальшому відтворенню і раціональному використанню водних ресурсів та отриманню вагомих урожаїв на меліорованих землях,  підвищенню добробуту українського народу. зміцненню та розбудові економіки всієї держави.
    Відзначення Дня  працівників  водного господарства є підтвердженням вагомості вашого вкладу в економіку всього суспільства.

   Завдяки злагодженій роботі ми разом зможемо і у подальшому вирішувати важливі завдання  розвитку водогосподарсько-меліоративного комплексу.

   Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, добра і достатку,  взаєморозуміння та злагоди. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює надії та сподівання на краще.назад