Прийом заяв і документів від абітурієнтів на навчання, що проходитиме на базі Інституту водних проблем і меліорації НААН (м. Київ)

Прийом заяв і документів від абітурієнтів на навчання, що проходитиме на базі Інституту водних проблем і меліорації НААН (м. Київ)

Шановні абітурієнти!

Національний університет водного господарства та природокористування проводить прийом заяв і документів від абітурієнтів на навчання, що проходитиме на базі Інституту водних проблем і меліорації НААН (м. Київ) за спеціальністю:
194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» (ОКР «Магістр», «Бакалавр») http://start.nuwm.edu.ua/osvitni-prohramy/item/gidro-bud-vodna-ingen
Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю — Національний університет водного господарства та природокористування спільно з найкращими науковцями Інституту водних проблем і меліорації НААН допоможе Вам стати фахівцем високого рівня та створить усі умови для подальшого професійного росту й кар’єри.
Провадження освітньої діяльності у Національному університеті водного господарства та природокористування здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України. Відповідно до наказу МОН України від 03.02.2017 № 21-л НУВГП переоформлено ліцензію на освітню діяльність закладів вищої освіти на безстрокову.

Відомості про право здійснення освітньої діяльності розміщені на сайті МОН України за посиланням https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/poslugi/licenzuvannya/vidomosti-pro-pravo-zdijsnennya-osvitnoyi-diyalnosti
Детальна інформація про умови прийому на навчання міститься на Веб-сайті університету http://start.nuwm.edu.ua

Приймальна комісія працює за адресою:
м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729
Номер телефону: +38 (0362) 63-32-22
E-mail: rc@nuwm.edu.ua
Графік прийому:
Понеділок–П’ятниця
з 9-00 до 17-00
Субота
з 9-00 до 13-00
З приводу надання інформаційної підтримки звертатись:
Інститут водних проблем і меліорації НААН
Адреса: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37, 2 поверх
Телефон: +38(044) 257-40-21
Електронна пошта: start.iwpim@gmail.com
Контактна особа: Сидоренко Олена Олександрівна
Запрошуємо вас на навчання!назад