ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ННІ ВГП НА ПІВДНІ УКРАЇНИ

Під час виробничої інженерно-меліоративної практики в Залізному Порту Херсонської області студенти 3-го курсу ННІВГП напряму «Гідротехніка (водні ресурси)» побували на Краснознам’янській зрошувальній системі.

Ми побачили роботу системи краплинного зрошення, дренажно-скидну систему, дослідили гідротехнічні споруди, вивчили елементи зрошувальної системи (канали, лотки тощо). Ознайомилися з роботою дощувальної техніки.

У програмі практики було дослідження роботи насосних станцій. Це насосна станція підкачки води № 27, призначення якої є підтримання тиску в гідрантах закритої зрошувальної мережі, що забезпечує роботу дощувальних машин, площа поливу якої становить 800 га. Та насосна станція перекачки № 37, яка піднімає рівень води на кінцевій ділянці Краснознам’янського магістрального каналу.

Також ми ознайомилися з роботою станції очистки та попередньої підготовки води, з конструкцією ставка-відстійника та полями біологічної очистки води (біоплато).

Виконали обстеження засолених земель (солонців і солончаків), вивчили будову їхніх профілів.

Відвідали Чорноморський біосферний заповідник, який є одним з найбільших заповідників в Україні.

Найбільш захоплюючим був похід на відновлений рисовий масив, на якому ми побачили технологію вирощування рису, вивчили конструкцію елементів системи.

Але яка ж практика без активного відпочинку?

У вільний час ми грали у волейбол, футбол, відвідували дискотеку. Наша чоловіча команда «Водник» виграла щотижневий турнір Залізного Порта з пляжного волейболу. Також ми побували на термальному артезіанському джерелі, температура води якого сягає +60…70 °С, збагачену йодом.

Студенти 3-го курсу напряму «Гідротехніка (водні ресурси)»

Практика на півдні України