Працівники та студенти кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ ННІ ВГП в числі переможців XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України 2015»

Працівники та студенти кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ ННІ ВГП в числі переможців XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України 2015»

13 квітня в актовій залі Національного університету «Київський політехнічний інститут» відбулося підведення підсумків та визначення переможців XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України 2015».

Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників роботи енергоблоків; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; підвищенні ефективності видобутку, підготовки та спалювання вітчизняного вугілля; розробці пропозицій щодо стратегії розвитку енергетики України.

Від нашого університету приймали участь викладачі кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин і студенти спеціальності «Теплоенергетика».

Учасників конкурсу вітали Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелік, Герой України Семен Поташник, заступник голови правління ГО «Рада ветеранів праці енергетики» Тамара Потєхіна. Слово для виступу надавалося ветеранам праці енергетики Костянтину Вощинському (ПАТ «Укргідроенерго»), Ярославу Громку (ПАТ «Центренерго»), Георгію Кривоблоцькому (Дніпровська ЕС НЕК «Укренерго»). Від Національного університету «Київський політехнічний інститут» виступив з вітальним словом директор науково-технічного центру «Екотехнології та технології енергозбереження» Генадій Варламов.      

Конкурсанти нагороджувалися дипломами та сувенірами. Учасники конкурсу від нашого університету отримали такі нагороди: диплом І-ступеня отримав асистент кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ Поплавський Дмитро Михайлович за роботу на тему «Розрахунок профілю вільної поверхні кноїдальних хвиль з врахуванням затухання хвиль по довжині», дипломами ІІ-ступеня були нагороджені асистенти кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ Галич Оксана Олександрівна за роботу на тему «Врахування  особливостей білякритичних течій рідини при проектуванні, будівництві та експлуатації гідроелектростанцій» та Тимощук Володимир Святославович за роботу на тему «Вдосконалення методики розрахунку висот хвиль переміщення для випадку зупинки агрегатів ГАЕС в насосному режимі», дипломом ІІІ-ступеня отримав старший викладач кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ Середа Володимир Володимирович за роботу на тему «Удосконалення методики розрахунку теплообміну при конденсації всередині горизонтальних гладких труб».

Студенти спеціальності «Теплоенергетика» Міщенко Катерина Дмитрівна та Руденко Максим Борисович під керівництвом  професора кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ Кочмарського Володимира Зіновійовича отримали диплом ІІ-ступеня за роботу на тему «Запобігання відкладенням на конденсаторах електростанцій – засіб підвищення їх надійності та економічності».назад