Пішов з життя Степаненко Микола Григорович

Степаненко Микола Григорович народився 1 травня 1939 року, в с.Кайтанівка Катеринопільського району Черкаської області.

У 1966 р. закінчив Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «Гідромеліорація».

Степаненко М.Г. працював в НУВГП з 1966 року. До роботи в НУВГП Степаненко М.Г. з 1959 р. по 1961 р. працював в СМУ-6 «Укрводстрой». Степаненко М. Г. зробив вагомий внесок у підготовку кадрів для водного господарства України, будучи деканом факультету підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів Міністерства меліорації і водного господарства СРСР з 1982 по 1988 рік, в з 1995 по 2000 рік – заступником та виконуючим обов’язки декана гідромеліоративного факультету.

Степаненко М.Г був досвідченим науково-педагогічним фахівцем. Опублікував 123 науково-методичних праць. Користувався повагою та заслуженим авторитетом серед професорсько-викладацького складу та студентів.

За досягнуті успіхи в навчальній, виховній, методичній роботі, сумлінне ставлення до службових обов’язків Степаненко М.Г. був занесений на Дошку пошани, багаторазово був нагороджений Почесними грамотами адміністрації ВНЗ, органів місцевої влади, держводгоспу України, держава відзначила його здобутки нагрудним знаком Міністерства вищої та середньої спеціальної освіти,  «За отличные успехи в работе» (1980р.); Медаль «Ветеран труда» (1985р.); Грамота Держводгоспу України (1997р.); Знак «Відмінник освіти України» (1999р.); Почесна відзнака Держводгоспу України (2004р.)

Колектив університету щиро сумує за Миколою Григоровичем, адже його вклад в наш заклад надзвичайно великий та безцінний, нам буде дуже не вистачати такого потужного науковця та хорошої людини.

Світла пам’ять про справжнього патріота України та доброго християнина Степаненко Миколу Григоровича назавжди залишиться в наших серцях.