Оголошення: ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Оголошення

У Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» для студентів закладів вищої освіти України.

Олімпіада проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28 листопада 2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році»

Термін проведення олімпіади: 15-17 травня 2019 р.

До участі в ІІ етапі олімпіади від кожного закладу вищої освіти запрошуються переможці І етапу змагань разом з викладачем-керівником делегації.

Анкета учасника заповнюється відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого МОНУ (наказ № 1410 від 13 грудня 2012 р.).

Урочисте відкриття ІІ етапу олімпіади відбудеться 15 травня 2019 р. об 11:15 в аудиторії 453 навчального корпусу № 4 НУВГП за адресою: м. Рівне, вул. О. Новака (Приходька), 79.

Програму заходів буде розіслано пізніше.

Заявки на участь в олімпіаді надсилати за адресою: kaf-pg@nuwm.edu.ua не пізніше 1 квітня 2019 р.

Відповідальний секретар – к.т.н., доцент кафедри водної інженерії та водних технологій НУВГП Кропивко Сергій Максимович. Телефон для довідок (097)-397-41-42.