Нова спеціальність "Науки про землю"

Кафедра інженерної геології та гідрогеології Здійснює підготовку бакалаврів за спеціальністю 103 «Науки про Землю», спеціалізацією «Геологія» (дослідження бурштину, підземних вод та інших копалин) з одержанням кваліфікації «технік - геолог»

Можливе навчання у Науково-технічному університеті ім. С. Сташіца, Краків (Польща) за програмою подвійних дипломів

Шановні абітурієнти, є два шляхи, які можуть вивести Україну нагору: розвиток аграрного і мінерально- сировинного секторів, адже на початку будь-якого технологічного ланцюга є сировинна база. А мінерально-сировинну базу забезпечують геологи. Тому геологія найближчим часом буде пріоритетною галуззю.

Геологія – наука про Землю, вивчає будову Землі, геологічні процеси і явища, корисні копалини у вигляді мінералів і гірських порід

Презентація ГЕОЛОГІЯ

Флаєр ГЕРЛОГІЯ