НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В ЗАЛІЗНОМУ ПОРТУ 2018

Студенти 3 курсу напряму підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» під керівництвом доцента кафедри водної інженерії та водних технологій С.М. Козішкурт проходили практику на базі практик та відпочинку НУВГП «Водник» у с. Залізний Порт Херсонської області.
Об’єктом навчальної практики була Краснознам’янська зрошувальна система та її елементи: зрошувальна та скидна мережі, гідротехнічні споруди, насосна станція, рисові системи, дощувальна техніка, станція очистки води, біоплато. Студенти знайомилися з режим зрошення рису, досліджували засолені ґрунти (солонці, солончаки), водоприймачі дренажно-скидних вод та прибережну акваторія Чорного моря.
Під час практики студенти закріпили свої теоретичні знання практичними навичками, необхідними для проектування та реконструкції зрошувальних систем та оцінки впливу зрошувальних систем на використання водних ресурсів та збереження довкілля.