Науково-практична конференція кафедри ВГБ ЕГМС

На кафедрі водогосподарського будівництва та експлуатації гідромеліоративних систем була проведена науково-практична конференція

“Сучасні аспекти водогосподарського будівництва та експлуатації гідромеліоративних систем ” для студентів, аспірантів і молодих вчених

Дана конференція 15-16 квітня 2014 року в аудиторіях 457 та 330 з 14.00 до 19.00 за планом на базі НУВГП.

В роботі конференції взяли участь 46 студентів, 1 аспірант, 1 пошуковець та 21 викладач кафедри.

Доповіді, які були представлені на конференції, були складовими наукового напрямку, який затверджений на кафедрі: «Вдосконалення будівництва та експлуатації водогосподарських систем і природоохоронних об’єктів, раціональне використання водних ресурсів»  (науковий керівник д.т.н., професор Кір’янов В.М.)

За результатами конференції, зокрема, була відзначена як одна з найкращих доповідь «Економіко-правові аспекти користування водними об’єктами в умовах оренди», яку здійснив студент V курсу РВОВР-51м, ННІ ВГП Танасів Дмитро. Керівник професор Гурин В.А., д.т.н., професор.