Науково-практична конференція "Гідроінформаційні технології, сучасні аспекти раціонального використання та охорони водних ресурсів 2018"

Науково-практична конференція  "Гідроінформаційні технології, сучасні аспекти раціонального використання та охорони водних ресурсів 2018"

На кафедрі гідроінформатики ННІ ВГП розпочалась науково-практична конференція

для студентів, аспірантів і молодих вчених

дати проведення:  16 травня 2018 р. 08:00 - 11:00 год. ауд. 457 (Середа)

.                                 18 травня 2018 р. 09:40 - 11:00, ауд. 330 (П'ятниця)

Сьогодні, 16 травня, було зроблено 10 доповідей. Всі доповіді, які були представлені на конференції, були складовими наукового напрямку, який затверджений на кафедрі:

«Інформаційні технології у гідротехнічному будівництві та водній інженерії, підвищення ефективності експлуатації водогосподарських об'єктів і систем» .

Всі присутні керівники і доповідачі – здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівникі НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДООБЛАШТУВАННЯ НУВП.

Голова секції – зав.каф. гідроінформатики, доцент Клімов С.В.