Науковці ННІ ВГП взяли участь у науково-практичній конференції присвяченій Всесвітньому дню води

20 березня в Інституті водних проблем і меліорації НААН України відбулася науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню води (World Water Day) (тематика 2015 року – «Вода і сталий розвиток»).

Мета конференції – актуалізувати і привернути увагу спільноти до проблем раціонального використання та охорони водних ресурсів, меліорації земель, як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей.

На пленарному засіданні з вступним словом виступили: голова комітету, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Курикін С. І., віце-президен НААН України Заришняк А. С., директор Інституту водних проблем та меліорації, академік НААН України Ромащенко М. І. Від університету взяли участь в конференції, професори Гурин В. А., Кір’янов В. М., Востріков В. П., доцент, докторант ІВПіМ НААН України Гопчак І. В., аспіранти Трофимчук Д. М. та Лісовець А. В.

Основні питання, що розглядались на конференції це – вода і сталий розвиток,стан забезпечення і використання водних ресурсів, управління водними ресурсами, еколого-економічна складова водних ресурсів, охорона водних ресурсів, моніторинг водних ресурсів і меліорованих земель; захист територій і населених пунктів від шкідливої дії вод, зрошувальні та осушувальні меліорації, еколого-економічна складова меліорацій.

доцент кафедри водогосподарської екології, гідрології та гідравліки
Гопчак І. В.