Наші вітання з нагоди Дня народження Хлапука М.М.

Колектив навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування щиро вітає з Днем народження нашого директора Хлапука Миколу Миколайовича!

Шановний Микола Миколайовичe!

Прийміть щиросердечні вітання з днем народження! Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток нашого інституту та університету, забезпечили повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!