Міжнародна науково-практична конференція

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні науково-технічні та екологічні проблеми збереження середовища існування»

З 23 по 25 квітня 2014 року представники кафедри природооблаштування та гідромеліорацій (Рокочинський А.М. – завідувач кафедри, доценти кафедри Турченюк В.А. та Шалай С.В., аспіранти Заєць В.В. та Приходько Н.В.) прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференцій «Актуальні науково-технічні та екологічні проблеми збереження середовища існування», що відбулася в Брестському державному технічному університеті, м. Брест, Республіка Білорусь, тематичні напрямки роботи якої, присвячені загальним питанням екології та природокористування, водогосподарського будівництва, водокористування та водоспоживання, енерго- та ресурсозбереження.

У роботі конференції прийняли участь науковці провідних технічних ВНЗ водогосподарського напрямку Білорусії, Казахстану, Польщі, Росії, Вірменії та України.   В рамках конференції між представниками НУВГП та БрДТУ були обговорені питання перспективи подальшої наукової та навчально-методичної співпраці.