Міжнародна науково-практична конференція «Управління водними ресурсами в умовах змін клімату»

Міжнародна  науково-практична конференція «Управління водними ресурсами в умовах змін клімату»

21 березня 2017 р. в Інституті водних проблем і меліорації НААН ( м. Київ) відбулась Міжнародна  науково-практична конференція «Управління водними ресурсами в умовах змін клімату», яка була присвячена Всесвітньому дню води.

Мета конференції – актуалізувати і привернути увагу спільноти до проблем змін клімату, адаптації до нових викликів та управління водними ресурсами.

В рамках міжнародної науково-практичної конференції було проведено пленарне та два секційні засідання: «ВОДНА БЕЗПЕКА, ЗМІНИ КЛІМАТУ ТА АДАПТАЦІЯ ДО НОВИХ ВИКЛИКІВ» та «УПРАВЛІННЯ ВОДНИМИ І ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ». На пленарному засіданні та секціях було заслухано 48 доповідей.

В конференції взяли безпосередню участь представники Національного університету водного господарства та природокористування, докторант  кафедри природо облаштування та гідромеліорацій Турченюк В.О., та аспірантка цієї  ж кафедри  Сингаєв Д. Турченюк В.О. виступив з доповіддю «УДОСКОНАЛЕННЯ ВОДОКОРИСТУВАННЯ НА РИСОВИХ СИСТЕМАХ В УМОВАХ ЗМІНИ КЛІМАТУ НА ПРИКЛАДІ ПРИДУНАЙСЬКИХ РЗС», а Сингаєвич Дарія зробила доповідь на тему: «НЕОБХІДНІСТЬ ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВОДОКОРИСТУВАННЯ ПРИ  ЗРОШЕННІ СУПУТНІХ КУЛЬТУР РИСОВОЇ СІВОЗМІНИ В УМОВАХ ЗМІНИ КЛІМАТУ».

Заочно також були представлені дововіді наших викладачів та аспірантів: Рокочинський А.М., Волкова Л.А., Волк П.П.  Кір’янов В.М., Новачок О.М., Новачок І.О., Стефанишин Д.В., Пінчук О.Л., Яцик А.В.,  Гопчак І.В., Приходько Н.В., Козішкурт С.М., Клімов С.В., Білецький А.А., Кузьмич Л.В., Ясінська Л.Р., Шинкарук Л.А., Безусяк О.В.