«Круглий стіл» приурочений до Всесвітнього дня води.

22 березня світова громадськість відзначає Всесвітній день водних ресурсів.

У 2014 році цей день проходить під гаслом «Вода і енергія».

Основна ідея заходу – вирішення питань нестачі питної води на планеті, сприяння збереженню водних ресурсів на національних рівнях, об'єднання громадськості, влади і бізнесу навколо глобальних проблем води.

Кафедра природооблаштування та гідромеліорацій підготовила «круглий стіл», приурочений до Всесвітнього дня води.

Для студентів напряму підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» доцентом кафедри Світланою Козішкурт прочитана лекція, присвячена актуальним проблемам водних ресурсів у світі та Україні.

Разом зі студентами обговорені проблеми забруднення, збереження та відновлення водних ресурсів, моніторингу поверхневих вод.

Підняте питання пошуку альтернативних джерел енергії. Адже майбутнє світової енергетики саме за енергією морів і океанів (енергією течій, припливів, хвиль, змішування прісної і солоної морської води, різниці температур між поверхневими і глибинними шарами та інше).