Кафедра гідроінформатики отримала сертифікат від НВФ Інпроект

Науково-виробнича фірма Інпроект (м. Київ) надала для використання в навчальному процесі найсучаснішу версію комп’ютерної програми "Інпроект - Випуск Кошторисів".

КП ІВК рекомендується листом Мінрегіонбуду України для застосування учасниками інвестиційного процесу при визначенні вартості будівництва, що свідчить про високу якість даного програмного продукту, який забезпечує правильність визначення вартості будівництва на всіх стадіях.

КП ІВК дозволяє швидко і коректно виконувати розрахунки, необхідні для визначення вартості будівництва та вартості проектно-вишукувальних робіт, а також формувати документацію в повній відповідності з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 "Правила визначення вартості будівництва" і ДСТУ Б Д. 1.1-7: 2013 "Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво".

Проходячи навчання на кафедрі гідроінформатики зі складання кошторисних розрахунків вартості будівництва з використанням КП ІВК  студенти ознайомлюються з програмним інтерфейсом, навчаються кошторисній справі на практиці, вчяться правильно враховувати особливості визначення вартості на різних етапах будівництва.