ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 194 ГТБВІВТ

Сьогодні, 15 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» галузі знань «Будівництво та архітектура». Дана олімпіада проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. №1313  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році»

В цьому році в олімпіаді приймають участь команди з сімох ЗВО України, зокрема:

1. Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів);
  2. Львівського національного аграрного університету (м. Львів);
  3. Одеської державної академії будівництва та архітектури (м. Одеса);
  4. ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" (м. Херсон);
  5. Харківського національного університету будівництва та архітектури (м. Харків);
  6. Дніпровського державного аграрно-економічного університету (м. Дніпро);
  7. Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне).

Сьогодні команди пройшли першу частину випробувань – тестування, яке дозволяє виявити рівень знань команд з основних предметів. Назавтра заплановані практична частина, під час якої будуть вирішуватись конкретні практичні завдання.

Також заплановані цікаві екскурсії, зокрема гості відвідають наші лабораторні комплекси.