І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Гідромеліорація»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» в Національному університеті водного господарства та природокористування 8.02.2017 р. було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Гідромеліорація» напряму «Гідротехніка (водні ресурси)» галузі знань «Будівництво та архітектура».

В 1 етапі прийняли участь 15 студентів 4 та 5 курсів навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування.

Найкращими стали:  серед студентів 4 курсу (бакалаври)

• Ничипорович Б.В.
  • Леонець Я.О.
  • Сінгур В.О.

серед студентів 5 курсу (спеціалісти, магістри)

• Шакура Я.О.
  • Гаєвський В.В.
  • Повх С.В.

Нагадуємо, що ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Гідромеліорація»  буде проводитись 16-18 травня 2017 р. на базі НУВГП. До участі запрошуються студенти напряму «Гідротехніка (водні ресурси)» (4 курсу) та спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» освітніх програм (спеціалізацій) «Гідромеліорація», «Водогосподарське та природоохоронне будівництво» та «Раціональне використання і охорона водних ресурсів» 5 курс, спеціалісти та магістри всіх ВНЗ України.

Листи-запрошення з умовами та строком проведення ІІ туру будуть розіслані до 27 лютого 2017 року.