ЕКСКУРСІЯ В ЧЕРНІВЦІ

Студенти та викладачі нашого інституту вихідні дні провели на екскурсії за маршрутом Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці.

Кам'янець-Подільський багатий архітектурними пам'ятками (3 місце в Україні). Проте, найбільше нас вразили Кам'янець-Подільська та Хотинська фортеці. Нагадаємо, що Хотинська фортеця ввійшла до загальнонаціональної акції «Сім чудес України».

У Чернівцях ми потрапили на святкування Дня міста та 140-річчя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Митрополича резиденція (нині університет) увійшла до «Семи чудес України: замки, фортеці, палаци».

Ми отримали неймовірні враження, чудовий настрій, гарні подарунки, нові знання про Україну та багато цікавих історій.

Світлана Козішкурт