Дні сталої енергії 2016

"Дні сталої енергії"

В рамках проведення заходу "Дні сталої енергії" в м. Рівне, за підтримки Рівненського міськвиконкому та адміністрації НУВГП для студентів Національного університету водного господарства та природокористування проведені ознайомчі екскурсії на котельні: ПрАТ "ЕСКО-РІВНЕ" (вул. М.Карнаухова, 25-В), ТОВ "Рівнетеплоенерго" (вул. Курчатова, 54-А та вул. Київська, 6) та котельню НУВГП. Екскурсії мали не меті ближче познайомити студентів спеціальності «Теплоенергетика» зі структурою котелень, умовами роботи та виробництва теплової енергії.

Майбутні фахівці мали нагоду подивитися як відбувається автоматичне управління процесу горіння палива в газовому котлі, відвідали сучасні пульти управління котельнею, ознайомились з будовою та принципом роботи твердопаливного котла. Також, ознайомлені з принципом роботи системи пом’якшення підживлюючої води, транспортування та зберігання палива, золовидалення. На котельні НУВГП студенти ознайомились з реконструкцією парового котла в режимі нагріву води та спалювання відходів деревообробки.

Студенти задавати багато запитань та особливо питання стосувались опалювального періоду та вартості теплової енергії. Екскурсія та дозвілля студентів пройшло цікаво, корисно та на жаль швидко.

Дякуємо організаторам.

І.П. Трофимчук