Дистанційне навчання

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської державної адміністрації «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції СОVID-19)» та на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020р. наш університет з 12 березня до 3 квітня ввів обмежувальні заходи, щоб запобігти захворюванням, викликаних коронавірусом. Відповідний наказ  ректора університету у прикріпленому файлі.

Вже почали проводитись перші онлайн наради з використанням Google Meet

Довідкові матеріали щодо організації дистанційного навчання:

Використання шаблону «Службова записка» для підготовки та опрацювання заяв працівників на час карантину

Документообіг

УПРАВЛІННЯ КУРСАМИ , ЗАРАХУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ , НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТУ КУРСІВ НАВЧАЛЬНО МЕТОДИЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ В « НАВЧАЛЬНІЙ ПЛАТФОРМІ НУВГП » exam.nuwm.edu.ua

Оплата праці

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 11 березня 2020 р. № 211 Київ Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

Наказ НУВГП про запровадження карантину

відповідно до 6 пункту протокольного рішення Апарату Ради Національної безпеки і оборони України тут наведені рекомендації щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження вірусу COVID-19.