День відкритих дверей 1 лютого 2014

01 лютого 2014 року в 4-му навчальному корпусі в ауд. 441 відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування. День відкритих дверей організований для випускників шкіл, технікумів, коледжів 2014 року, попередніх років та всіх охочих. Даний захід викликав значний інтерес з боку майбутніх абітурієнтів.

Зустріч розпочалась з презентації навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування директором ННІВГП д.т.н., професором, Хлапуком Миколою Миколайовичем.

Про особливості вступної кампанії в 2014 році на напрями підготовки інституту розповів заступник відповідального секретаря приймальної комісії Герус Володимир Андрійович.

Про особливості складання фахового вступного випробування вступникам освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за напрямом підготовки «Будівництво» та «Гідротехніка (Водні ресурси)», розповів заступник директора ННІВГП Турченюк В.О.

Абітурієнти мали змогу отримати інформацію про кафедри та спеціальності інституту від завідувачів та представників відповідних кафедр. З короткими доповідями виступили професори Рокочинський А.М., Кірянов В.М., Орлов В.О., Мельничук В.Г. доценти Шинкарук Л.А., Гопчак І.В.

Абітурієнти задавали питання про особливості цьогорічного вступу, необхідні документи для вступу та отримали вичерпні відповіді від доповідачів.

По завершенню виступів, всі охочі оглянули матеріальну базу інституту, лабораторії, лекційні аудиторії, відвідали кафедри.

Батьки та випускники шкіл і технікумів висловили вдячність керівництву інституту за проведений захід та  значна частина з них заявили, що вже визначились з напрямом навчання і пообіцяли подати документи в наш вуз на відповідні напрями підготовки.

Висловлюємо щиру  вдячність всім тим, хто відгукнувся та у вихідний день прийшов на День відкритих дверей інституту.

Будемо раді Вас знову бачити в нашому вузі, і сподіваємось, в якості наших студентів!