Cтуденти ННІ ВГП відвідали ВАТ ''Рівнеазот'' та ознайомились з конструкцією та роботою очисних споруд

1 жовтня студенти спеціальностей ''Раціональне використання та охорона водних ресурсів'' та ''Водопостачання та водовідведення» разом з викладачами кафедр водопостачання, водовідведення та бурової справи, природооблаштування та гідромеліорацій, а також водогосподарської екології та гідравліки мали нагоду ознайомитися з процесом очистки побутових та промислових стічних вод міста Рівне на спорудах ВАТ ''Рівнеазот''.  Майбутні магістри та спеціалісти навчально-наукового інституту водного господарства та природокористування у виробничих умовах закріпили теоретичні знання, отримали актуальну інформацію щодо новітніх технологій в галузі, дізналися про сучасні проблеми та перспективи і оцінили важливість безпеки річкових екосистем. Також, познайомилися з облаштуванням ковшового водозабору на річці Горинь на виробничі потреби підприємства.

За проведення заходу висловлюємо подяку адміністрації та працівникам ВАТ ''Азот'' проф. Волковій Л. А., Ковальчуку В. А. та доцентам Козішкурт С. М., Литвиненко Л. Л. і Вижевській Т. В.

Дмитро Танасів