Акція "За чисте довкілля"

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. На всій території  країни проводяться акція "За чисте довкілля". Не залишилася осторонь і студенти та викладачі інституту водного господарства та природооблаштування НУВГП.

В ці квітневі дні студенти і викладачі здійснили комплекс заходів, спрямованих на благоустрій та озеленення як території університету, так і нашого міста.

Зокрема 109 студентів 1-го курсу займались прибиранням території «Гробнику» (всього площа 1,5 га), озелененням території біля гуртожитку (площа 250 м2) та прибиранням території в парку ім. Т.Г. Шевченка (750 м2).

Ми сподіваємось, що прибрані і озеленені нами площі будуть якомога довше дарувати Вам гарний настрій.