60-річчя Муранова Володимира Георгійовича

Вітання!

Професорсько–викладацький склад Інституту водного господарства таприродооблаштування,    співробітники  кафедри природооблаштування та гідромеліорацій щиро вітають доцента кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Муранова Володимира Георгійовича зі знаменною датою  –

60 - річчям з дня народження!

Шановний Володимире  Георгійовичу,  ми  знаємо Вас, як визначного фахівця в галузі водного господарства, талановитого педагога і науковця, автора багатьох наукових праць та оригінальних розробок, навчальних посібників і монографій.

Своєю творчою працею Ви заслужили велику повагу працівників інституту і студентів, внесли вагомий вклад у важливу справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей економіки України, зокрема – водного господарства.

В день шістидесятирічного  ювілею , дорогий  Володимире Георгійовичу,

бажаємо Вам сімейного щастя та благополуччя,  міцного здоров’я на многії літа.

З великою   повагою до Вас викладацький   і   студентський  колектив  інституту   водного господарства  та природо облаштування.