ННІ БА

Зустріч з ліцеїстами

«Культура безпеки як невід’ємний елемент загальної культури людини і суспільства» - лекцію на цю тему підготував і прочитав доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Володимир Гнєушев для учнів випускних класів Оржівського ліцею.  Ліцеїсти із зацікавленістю сприйняли візуалізовану мультимедійною презентацією інформацію про культуру безпеки як пріоритетну мету і внутрішню потребу сучасної людини надто в наш час, коли суспільство відчуває все більше викликів природного, техногенного і соціального походження. Тим вищі вимоги висуває сьогодення до проектування і спорудження будівель, до аналізу проектів на предмет стійкості роботи в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій, до підвищення рівня захищеності людей в процесі праці, тим більше уваги приділяється цим та іншим питанням інженерної освіти в Національному університеті водного господарства та природокористування.

В. Гнєушев подарив для бібліотеки ліцею навчальний посібник «Виробнича санітарія» (співавтор – завідувач кафедри ОП та БЖД проф. В. Филипчук) та посібник власного авторства «Формування та розробка техногенних родовищ». Керівник ліцею Олена Колода подякувала гостю за лекцію та подаровані книжки і висловила побажання щодо подальшого розвитку співпраці між університетом і ліцеєм.

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності