ННІ БА

З глибоким сумом та скорботою сповіщаємо про смерть МИРОНЕНКА Анатолія Васильовича

З глибоким сумом та скорботою сповіщаємо про смерть МИРОНЕНКА Анатолія Васильовича

МИРОНЕНКО АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
25.02.1949 – 30.05.2014

Колектив кафедри ТБВіМ та Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури з глибоким сумом сповіщають  про те, що 30 травня 2014 року на 66 році пішов з життя доцент кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства МИРОНЕНКО Анатолій  Васильович.

Мироненко Анатолій Васильович народився 25.02.1949 р. в м. Рівне.
В 1971 р. закінчив навчання на будівельному факультеті Українського інституту водного господарства (УІІВГ) зі спеціальності ПЦБ. Працював на виробництві на посаді виконроба, служив в армії.

З грудня 1973 року працював  асистентом  кафедри будівель і споруд УІІВГ.  З 1974р. асистент кафедри технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів УІІВГ, працював на посаді асистента, старшого викладача на кафедрі ТБВіМ НУВГП, а в 1991 році отримав вчене звання доцента по кафедрі "Технології будівельних виробів і матеріалознавства".
З 1979 по 1982 навчався в аспірантурі при Київському інженерно-будівельному інституті з відривом від виробництва.

В 1986 р. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.23.05. "Будівельні матеріали і вироби" .

А.В.Мироненко є автором 224 друкованих наукових праць, в тому числі 44 авторських свідоцтв, патентів і корисних моделей, 19 методичних розробок, інтерактивного комплексу з дисципліни "Технологічні процеси виробництва бетонних та залізобетонних конструкцій" та 4-х монографій. Навчальна та наукова робота А.В.Мироненка була неодноразово відзначена почесними грамотами та відмічена в наказах по НУВГП.

Приймав участь у підготовці та неодноразово був керівником групи учасників Всеукраїнських фахових Олімпіад зі спеціальності ТБКВіМ.

Для кожного з нас Анатолій Васильович був  прикладом людської гідності, добропорядності та професійності. Ми  знали  його  як енергійну, розумну, добру, творчу, людину. Людину, яка мала велику кількість справжніх щирих друзів.

Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Анатолія Васильовича Мироненка назавжди збережеться в наших серцях.назад