ННІ БА

Візит делегації НУВГП до Варшавського університету природних наук

З 25 по 28 листопада 2019 року делегація в складі: директора навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Макаренка Р.М., заступника директора з навчально-виховної роботи Корнійчука О.І., завідувача кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки Трача В.М., студентів 4-го та 5-го курсів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», а також представників Наукової бібліотеки університету, побувала у Варшавському університеті природничих наук (SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE).

Метою візиту було ознайомлення з лабораторною базою закордонного закладу вищої освіти, відкриття стажування науково-педагогічним працівникам НУВГП, ознайомлення з роботою бібліотек міста Варшава.

Вже четвертий рік поспіль магістри спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» можуть безкоштовно приймати участь у програмі подвійного дипломування: одночасно навчатись в НУВГП та Варшавському університеті. Цьогоріч в SGGW відкрилась безкоштовна магістерська програма навчання для іноземних студентів із викладанням англійською мовою з можливістю отримання стипендії, де вже навчається студент ННІБА Давидчук Антон.

Студенти ННІБА в рамках проведення навчально-виробничої ознайомчої практики відвідали заняття на факультеті будівництва та цивільної інженерії (BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA), оглянули лабораторний центр, побували на міжнародній конференції, ознайомились з студентським містечком, яке займає площу у 70 га, умовами проживання та проведення дозвілля у SGGW.

У щільному графіку делегації знайшовся час і на екскурсію центром Варшави.

Заступник директора ННІБА Олександр Корнійчук