ННІ БА

В ННІБА створена рада роботодавців

Відповідно до статті 38 Закону України «Про вищу освіту» створена рада роботодавців навчально-наукового інституту будівництва та архітектури в складі:

Голова ради:

• Голуб Олександр Вікторович, директор ПП Творчо-виробнича фірма «Тріада» (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Промислове і цивільне будівництво») – за згодою.

Члени ради:

• Бабич Євгеній Михайлович, завідувач кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд (гарант освітньої програми «Будівництво та цивільна інженерія»).
  • Власюк Анатолій Миколайович,  виконавчий директор ППФ «Торгбудсервіс» (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів») – за згодою.
  • Грухаль Андрій Олександрович, головний інженер Рівненського обласного виробничо-комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Теплогазопостачання і вентиляція») – за згодою.
  • Журбицький Андрій Вікторович, директор ТОВ А-2 (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Міське будівництво та господарство») – за згодою.
  • Карауш Андрій Петрович, директор Рівненського обласного виробничо-комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Водопостачання та водовідведення») – за згодою.
  • Карпюк Роман Миколайович, директор ДП "Рівненський експертно-технічний центр Держпраці" (спеціальність «Цивільна безпека») – за згодою.
  • Козачок Микола Петрович, заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг служби автомобільних доріг у Рівненській області (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Автомобільні дороги та аеродроми») – за згодою.
  • Котляров Дмитро Анатолійович, директор ТОВ "Майстерня МОСТ" (спеціальність «Архітектура та містобудування») – за згодою.
  • Макаренко Руслан Миколайович, директор інституту.
  • Мандзій Михайло Ярославович, генеральний директор ТзОВ «Волинська мостобудівельна компанія» (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Мости і транспортні    тунелі») – за згодою.
  • Марченко Олександр Сергійович, начальник будівельно-монтажної дільниці приватного підприємства «Укрбіотал-монтаж» (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійна програма «Водопостачання та водовідведення») – за згодою.
  • Михайлишин Ольга Леонідівна, завідувач кафедри архітектури та середовищного дизайну (гарант освітньої програми «Архітектура та містобудування»).
  • Поліщук Олександр Валерійович, операційний директор ТОВ «Побі Вотер Інжиніринг» (спеціальність «Біотехнології та біоінженерія») – за згодою.
  • Филипчук Віктор Леонідович, завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності (гарант освітньої програми «Цивільна безпека»).

Секретар ради:

Грицина Олександр Олексійович, заступник директора з профорієнтаційної та наукової роботи (гарант освітньої програми «Біотехнології та біоінженерія»).

Розпорядженням директора інституту від 28 січня 2020 року №1.