ННІ БА

Співпраця з Оржівським ліцеєм

22 лютого доценти кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Кусковець С.Л. та Шаталов О.С. з робочим візитом відвідали Оржівський ліцей. В рамках проведеної там профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з керівництвом ліцею, обговорені шляхи подальшої співпраці. До відома педагогічного колективу доведено інформацію про проведення в університеті 11-12 квітня 2019 року Міжнародної науково-практичної конференції «Університет і школа: перспективи співпраці».

Проведено зустріч з учнями 10 та 11 класів. Ліцеїстів ознайомили з спеціальностями університету, інститутів та кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності. Були висвітлені основні моменти та новації вступу до НУВГП, навчання та студентського дозвілля. Особливу увагу було приділено порядку та умовам участі вступників у Всеукраїнській олімпіаді з історії України та математики. Зустріч з учнями ліцею пройшла у доброзичливій обстановці і зацікавила майбутніх абітурієнтів. У ході зустрічі було проведено опитування випускників ліцею на предмет їх планів щодо вступу до закладів вищої освіти.

доцент кафедри ОП та БЖ Гнєушев В.О.