ННІ БА

Практична підготовка студентів-архітекторів

В рамках першого тижня практичної підготовки студенти старших курсів кафедри архітектури та середовищного дизайну відвідали дві події.

27 січня спільно із Майстернею архітектури та дизайну MOST було проведено вебінар Modern Office Space (Сучасні офісні простори). Спікером вебінару був Борис Барац - директор служби розробки проектів міжнародної компанії JLL (Jones Lang LaSalle), Асоційований член Американського інституту архітекторів (Чикаго, США). Презентація сучасних архітектурно-дизайнерських рішень офісних просторів продовжилася активним обговоренням особливостей архітектурної практики в Сполучених Штатах та країнах Західної Європи. У вебінарі прийняли участь студенти 5 курсу.

30 січня в Арт-платформі «Антік» відбувся воркшоп, присвячений фасадному декору. Запрошені студенти 4 і 5 курсу мали змогу переглянути презентацію, присвячену особливостям використання фасадних елементів декору, виготовлених з різних матеріалів, представлену архітектором Миколою Ткачуком (Майстерня MOST) та ознайомитися з особливостями технології виготовлення фасадного декору з пінопласту, про які розповів власник Арт-платформи «Антік» Віталій Вискорко.

Доцент кафедри архітектури та середовищного дизайну

Наталія Лушнікова