ННІ БА

Практична підготовка: екскурсія студентів спеціальності «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ» на підприємство BIOTAL

Практична підготовка: екскурсія студентів спеціальності «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ» на підприємство BIOTAL

20 квітня 2017 року для студентів студентів спеціальності «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ» кафедрою водопостачання, водовідведення та бурової справи, а саме доцентами Мартиновим С.Ю., Косіновим В.П. та ст..викладачем Трач Ю.П. була організована та проведена навчально-виробнича екскурсія на підприємство виготовлення очисних споруд BIOTAL. Студенти ознайомилися із технологією виготовлення локальних споруд очищення стічних вод, особливостями їх експлуатації.

Технологія BIOTAL - реалізація ряду нових, захищених патентами, технічних рішень, які дозволили комплексно вирішити традиційні проблеми малих очисних споруд. Єдина у світовій практиці система автономної каналізації, яка має 7-и програмне автоматичне регулювання потужності в залежності від витрати стічних вод.

ТОВ «UKRBIOTAL» - єдиний в Україні виробник систем біологічної очистки стічних вод BIOTAL, який має репутацію надійного ділового партнера і користується довірою своїх клієнтів. Основним завданням компанії є надання клієнтам повного комплексу послуг по будівництву каналізації «під ключ» - від проектування очисних споруд до здачі їх в експлуатацію і сервісного обслуговування. На підприємстві розроблена і впроваджена система якості, яка базується на міжнародних стандартах ISО 9001:2015. У 2009 році ТОВ «UKRBIOTAL» стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України-2009", в рамках якого установки біологічної очистки стічних вод BIOTAL визнані кращим товаром України. За 16 років виготовлено, введено в експлуатацію і успішно працюють більше 6000 установок у 17-ти країнах світу. 

 ст..вк., к. т. н. кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Трач Ю.П.
назад