ННІ БА

International VELUX Award for students of architecture

International VELUX Award for students  of architecture

21 листопада в аудиторії 673 відбулась зустріч студентів навчально-наукового інституту будівництва та архітектури спеціальностей «Архітектура та містобудування», «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Міське будівництво та господарство») із регіональним представником компанії VELUX Сергієм Геруком.

Сергій Герук розказав про свою компанію, її проекти та плани на майбутнє, а також запропонував нашим студентам прийняти участь у міжнародному архітектурному конкурсі VELUX для студентів IVA 2020 (International VELUX Award for students  of architecture).

Конкурс проходить один раз на два роки та має дві номінації:

• Денне світло в приміщеннях (Проекти, які демонструють методи забезпечення денного світла в приміщеннях, що включає вплив будівельних конструкцій, форми та розміри віконних прорізів, екранів, затінення, внутрішніх матеріалів та зовнішніх умов)
  • Дослідження денного світла (Проекти, в яких розглядаються фізичні властивості світла, основи оптики, нові матеріали, донесення денного світла та вплив денного світла на здоров’я та самопочуття)

Призовий фонд конкурсу для  переможців регіонального рівня становить 1000 євро для команди та 250 євро для викладача.

Для довідки компанія VELUX – це світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з майже 80  річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі (вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах). Вже 18 років компанія має власне представництво в Україні.

Заступник директора ННІБА Олександр Корнійчук