ННІ БА

День науки на кафедрі міського будівництва та господарства

Традиційно до Дня науки на кафедрі міського будівництва та господарства була проведена Науково-технічна конференція студентів аспірантів та викладачів кафедри. Цього року конференція проводилась у online-форматі, але за не менш активної участі студентів. Тематика доповідей - різноманітна та стосувалась важливих аспектів розвитку міст, планування та транспорту. Зокрема, доповіді порушували  актуальні питання дощового водовідведення у містах та методи їх регулювання, організації паркування автотранспорту, особливостей освітлення та захисту від шуму міських територій, містобудівного аналізу та врахування існуючого контексту при проєктуванні будівель. Усі доповіді було рекомендовано до публікації у науково-технічному збірнику.

Сподіваємось, що студенти продовжать активно займатись досліджуваною тематикою та успішно представлять свої проєкти на захисті магістерських робіт уже взимку.

Ст. викладач кафедри Шевчук О.В.,

Аспірант кафедри Ярута Я.В.