Робочий візит керівника компанії STAFFORENT LTD

Робочий візит керівника компанії STAFFORENT LTD

14 березня 2016 року наш університет відвідав керівник компанії STAFFORENT LTD. (м. Варна, Болгарія) Максим Комаров. Гостя приймала кафедра туризму та готельно-ресторанної справи навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою. Відбулися робочі зустрічі з проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Наталією Савіною, з директором ННІАЗ Аллою Прищепою завідувачем кафедри туризму та ГРС Сергієм Коротуном. Визначалися напрями спільної роботи компанії та нашого університету, передбачені лекції керівника компанії з анімаційного туризму для студентів та викладачів університету.

Максим Комаров виступив перед студентами та викладачами спеціальності “Туризм” і довів їм інформацію щодо можливості закордонної роботи влітку. Компанія надає студентам роботу в готелях Болгарії з офіційном трудовим договором і готує всі документи для легального перебування в країні. Проїзд до місця роботи з України безкоштовний, надається безкоштовне проживання та 3-х разове харчування на протязі робочого дня. Під час виступу керівник STAFFORENT LTD. вручив студентам, які в минулому році працювали в готелях Болгарії, сертифікати. Більш детально інформація наведена на сайті компанії http://www.stafforent.com/ або на сторінції FaceBook https://www.facebook.com/hotelsanimation .

Наступний приїзд Максима Комарова з робочими питаннями та зустрічі зі студентами інших спеціальностей передбачається в квітні місяці.

 

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справиназад