Зустріч студентів з представниками правоохоронних органів

В інституті АКОТ НУВГП  відбулася зустріч студентів з представниками правоохоронних органів

Старший лейтенант міліції, слідчий СВ Рівненського РВ УМВС України у Рівненській області Бабич Алла Юріївна  провела зустріч із студентами інституту АКОТ. Вона розповіла юнакам та дівчатам про їхні права, та при цьому приділила чимало уваги розповіді про обов'язки кожного. В ході заходу міліціонер розповіла  про проблеми які виникають у сучасної молоді з правоохоронцями, та як уникнути не бажаних «проблем».

Під час зустрічі обговорювалася проблема зростання правопорушень серед молоді. Було відзначено, що студенти не завжди усвідомлюють, що вони з певного віку несуть відповідальність за свої вчинки. Правоохоронець також розповіла про необхідність дотримання здорового способу життя та недопущення вживання  алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Особлива увага приділялася протидії вживанню наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів.

Слідчим  було наведено багато прикладів із власної  роботи над різними незвичними а деколи навіть і неймовірно складними справами в розслідуванні злочинів.

Наприкінці зустрічі Алла Юріївна підкреслила, що у кожного студента має бути почуття особистої відповідальності та дисципліни.

Молоді люди довго не відпускали правоохоронця та ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

На закінчення зустрічі слідча пообіцяла що такі зустрічі з студентами АКОТ будуть проводитися регулярно.

Заступник директора з виховної роботи Інституту АКОТ                                    Герус В.А.